یک شروع ، یک مسیر بی پایان

با سلام و تشکر بابت حضور و همراهی همیشگی شما عزیزان

همونطوری که مستحضرید مدتیه که فعالیت فامو در زمینه ارائه قالب های جدید و به روز توی بخش فروش و همچنین ارائه مطالب و محتوای آموزشی و خدماتی مناسب توی بخش وبلاگی بسیار کمرنگ شده و مسائل و مشکلات عدیده ای توی بخش های مختلف وب سایت به وجود اومده که گاها باعث آزار شما عزیزان به هنگام کند و کاو وب سایت میشه .

تیم فامو برنامه های جدیدی رو تدارک دیده که به منظور بهبود عملکرد بخش های مختلف وب سایت از فردا اجرا خواهند شد .

فعالیت های بخش طراحی و توسعه قالب ها و همچنین ارائه قالب های آماده و فروشی بیشتر خواهند شد و به زودی تعدادی قالب متنوع و کاربردی در این زمینه معرفی و جهت فروش روی سایت قرار خواهد گرفت .

قالب های جدید اما فقط مختص به قالب های فروشی نیست و نخواهد بود و قالب های رایگانِ کاملا حرفه ای و بهبود یافته ای هم رونمایی خواهند شد که در این زمینه کم و کسریاتی وجود نداشته باشه .

مطالب بخش وبلاگ در بخش های آموزش ، افزونه ، اسکریپت و گرافیک روزانه آپدیت خواهند شد تا همه عزیزان وب مستر ، برنامه نویس و گرافیست بتونن از فامو نهایت استفاده رو ببرن ، سعی ما بر این هست که روزانه با سه مطلب متنوع همراه شما باشیم ، مطالبی کامل که تمامی پیش نیاز های مورد نیاز شما عزیزان درش گنجونده بشه تا نیازی به مرور مطالب اضافی تر نداشته باشید .

ایرادهای موجود در گوشه و کنار قالب وب سایت هم که بعضا مشکلاتی رو برای شما عزیزان پیش اوردن به زودی رفع خواهند شد ، از همه شما خواهشمندیم اگه مواردی از این دست رو مشاهده کردید از طریق بخش نظرات ما رو مطلع کنید تا در اسرع وقت بررسی و رفع بشن .

فردا شروعی متفاوت توی فامو خواهیم داشت ، شروعی که پایانی نداره

شما فقط استفاده کنید ، ارائه محتوا با ما

ممنون از همه شما عزیزانی که تو این مدت با همه مشکلاتی که وجود داشته ما رو مورد اعتماد خودتون قرار دادید

با تشکر

ارسال دیدگاه

تایید شده : ۰ , در حال بررسی : 0 , مجموع : 0