امروز جمعه , ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ شما در فامو هستید.

فروشگاه قالب فامو

آرشیو فروشگاه
فروش قالب موزیک و فیلم وردپرس رسانه

فروش قالب موزیک و فیلم وردپرس رسانه

قیمت : 49 هزار تومان

امکانات قالب : واکنش گرا ، ولید شده ، پنل مدیریت

موضوع قالب : موزیک و فیلم

فروش قالب فروش فایل edd وردپرس ساتش

فروش قالب فروش فایل edd وردپرس ساتش

قیمت : 59 هزار تومان

امکانات قالب : واکنش گرا ، ولید شده ، پنل مدیریت

موضوع قالب : فروش فایل دیجیتال

فروشگاه دامنه فامو

آرشیو

آخرین اخبار فامو

آرشیو
8 ارسال کرده است.


شما هم نویسنده فامو شوید.

با انتشار مطالب خود در رابطه با موضوع خاص مورد نظر در گسترش فامو شریک باشید!

معرفی وبسایت آی تی پرداخت!

معرفی وبسایت آی تی پرداخت!

این پست تنها جنبه معرفی خواهد داشت و بیشتر جهت آشنایی وبمستر ها منتشر می گردد

سلام دوستان عزیز، امروز قصد داریم تحت پستی با عنوان معرفی وبسایت آی تی پرداخت! یکی از سیستم های درگاه پرداخت جدید و بروز رو خدمت شما عزیزان معرفی کنیم تا شاید روشی برای مشهور شدن برند آی تی پرداخت باشد. یک موجود زنده همان قدر به اکسیژن نیاز دارد که یک فروشگاه اینترنتی به نقدینگی. مجرای ورود اکسیژن برای یک موجود زنده، بهترین وجه تشابه است برای یک درگاه پرداخت آنلاین فروشگاه اینترنتی. دریافت نقدینگی مشتری در کمال سرعت، صحت و امنیت مهم‌ترین وظیفه یک درگاه پرداخت است و در صورتی‌که در این امر اختلال و مشکلی برای مشتری شما پیش بیاید کل فرایند خرید و اعتمادسازی فروشگاه شما ممکن است زیر سوال برود. سامانه آی‌تی‌ پرداخت یکی از بهترین ارائه کنندگان خدمات درگاه پرداخت الکترونیک است.

دریافت درگاه پرداخت مستقیما از خود بانک علاوه بر پیچیده بودن مراحل اداری و مالی باعث می‌شود که شما صرفا از طریق همان بانک قادر به دریافت وجه از کاربر باشید اما به کمک سامانه آی‌تی‌پرداخت درگاه فروشگاه شما به چند بانک برای پرداخت متصل خواهد شد و در صورتی‌که در لحظه پرداخت مشتری، بانک پیش‌فرض قادر به ارائه خدمات نباشد سامانه به‌صورت هوشمند به بانک دیگری متصل شده و مشتری می‌تواند وجه خود را پرداخت کند.

 .

قابلیت های آی تی پرداخت:

استفاده از خدمات آی‌تی‌پرداخت مستلزم ثبت نام رایگان و طی مراحل تکمیل اطلاعات و تأیید است. آی‌تی‌پرداخت بسته به نوع درگاه پرداخت اینترنتی که درخواست می‌کنید و همچنین میزان تراکنش فروشگاه شما، درصد بسیار کمی به عنوان کارمزد از مبلغ پرداخت شده کسر کرده و مبلغ پرداختی مشتری را به حساب شما در آی‌تی‌پرداخت واریز می‌کند که می‌توانید با ثبت درخواست وجه، تسویه حساب کرده یا مبلغ مد نظر را به حساب دیگری در آی‌تی‌پرداخت منتقل کنید.

همچنین فروشگاه‌های بزرگ با تراکنش بالا، می‌توانند از خدمات این سامانه با کارمزد توافقی استفاده کنند. قابلیت پرداخت مهمان از دیگر امکانات آی‌تی‌پرداخت است، کاربران بدون نیاز به عضویت می‌توانند از این طریق به حساب شما در آی‌تی‌پرداخت وجه انتقال دهند.

کافیست به این صفحه مراجعه و با داشتن شماره حساب آی‌تی‌پرداخت شما، از طریق کارت‌های شتاب همانند یک پرداخت اینترنتی انتقال وجه انجام دهند.

آی تی پرداخت دارای افزونه ها و اسکریپت هایی است تا امکان اتصال به سیستم مدیریت محتوا را فراهم سازد. سایت آی تی پرداخت فعالیت خود را از اول به صورت جدی شروع کرده و از نظر تیم فامو مورد تایید قرار میگیرد. اگر هنوز هم برای سایت خود درگاه قرار نداید پیشنهاد ما آی تی پرداخت است. اگر از این وبسایت تازه استفاده می کنید یا قبلا استفاده کردید، دیدگاه خود را در مورد پشتیبانی و امکانات، جهت استفاده مخاطبین دیگر قرار دهید.

هاست و دامنه ندارید!
هم اکنون هاست و دامنه بخرید...

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز( بدون امتیاز )
چقدر به این مطلب علاقه داشتید؟

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مطالب مشابه